Nimi (kohustuslik)

Email (kohustuslik)

Sugu

Millist abi soovid?
toitumiskavatreeningkavapersonaaltreening

Kus sooviksid kohtuda?
MyFitness PostimajaMyFitness ViruMyFitness SolarisKoduklubiMuu

Mida ootad meie koostööst?

Personaaltreener ja toitumisnõustaja
Jõua tulemusteni, mida tegelikult väärid!
Kirjuta mulle

KKK

…ehk korduma kippuvad küsimused.

 

Kuidas saab broneerida personaaltreeningute aja?

Personaaltreeningu aeg ja koht tuleb kokku leppida minuga näiteks e-kirja teel. Kindlaid aegu ja päevi klubides mul ei ole. Graafik kujuneb vastavalt klientide vajadustele ja soovidele. Personaaltreeninguid ei saa broneerida spordiklubiga kokku leppides.

 

Kui kiiresti on võimalik treeningule pääseda?

Soovitan huvi personaaltreeninguteks avaldada võimalikult vara. Üldiselt kinnitan graafiku üks nädal ette.

Senikaua on Teil võimalus täita taustainfo küsimustikku, üles kirjutada oma toitumist, edastada mulle treeninguteks sobivad päevad ja ajavahemikud.

Samaks päevaks reeglina vabu aegu võimalik leida ei ole. Uue kliendi puhul vajan aega Teie taustainfoga tutvumiseks. Kui jooksvalt mõni ajavahemik vabaneb, siis üritan sellest teada anda.

 

Kuidas käib personaaltreeningute eest tasumine?

Personaaltreeningute eest tuleb MyFitnessites tasuda administraatorile enne treeningut. Seda saab teha sulas või kaardiga. Erikokkuleppel ka arvega. Treeningule tulles esitada mulle tasumist tõendav tšekk.

 

Kui tihti peaks treenima?

On öeldud, et ükskõik millise kehalise võime arendamiseks on vaja vähemalt kaks treeningut nädalas.

Enamikele piisab 3 korrast nädalas. Iga päev ei ole vajadust treenida, kuid minimaalsest suurem panus lihtsustab eesmärgi saavutamist.

 

Kui tihti peaks personaaltreeneriga koos treenima?

Reeglina, mida sagedamini on võimalik treeneriga kohtuda, seda kiirem areng ja parem tulemus. Personaaltreeningute arv ja sagedus sõltub kliendi vajadustest, võimalusest, treenitusest, soovist jpm.

Kõik treeningud koos tehes saame arengut pidevalt jälgida. Korrigeerime harjutusvara vastavalt enesetundele ja taastumisele. Saame kiiremini omandada järjest tehnilisemaid ja paljudel juhtudel ka efektiivsemaid harjutusi. Hoian silma peal progressil ja motiveerin arenema.

 

Kui ei ole võimalik nii tihti kohtuda?

Siiski peaksime esimeste nädalate jooksul kohtuma rohkem, et võimalikult kiiresti leida Teile sobiv lähenemine. Omandame kõige põhilisemad harjutused, mida saate sooritada ka iseseisvalt kordadel, mil meil ei ole võimalik koos treenida.

Näiteks kui plaanite treenida neli korda nädalas ning me kohtuksime vaid kuus korra, kuluks neli kuud, et läbi proovida iga päeva esmane harjutusvara.

Minu soov on, et saaksime võimalikult kiiresti eesmärgi poole liikuma hakata.

Kui elementaarsed harjutused ja treeningpõhimõtted omandatud, võime kohtuda ka näiteks 1-2x nädalas või vastavalt võimalusele ja vajadusele.

 

Kas on võimalik personaaltreeninguid ka teistes MyFitnessites läbi viia?

Aeg-ajalt olen andnud trenne ka kaugemates klubides üle Tallinna, kui graafik seda võimaldab.  Üldiselt koondan trennid kesklinna klubidesse, sest kaugemale sõites kaotaksin sõidu peale mõne trenni aja.

 

Kas on võimalik personaaltreeninguid teistes spordiklubides läbi viia?

Igal spordiklubil on reeglina treeneritega kokkulepped seal tegutsemise osas. Vastava loata äritegevus klubides on üldjuhul keelatud. Kui juhtub, et mu graafik seda võimaldab ja võõrustav spordiklubi lubab, on see mõeldav. Üldiselt saan trenniaegu lihtsamalt pakkuda harjumuspärastes spordiklubides.

 

Kas on võimalik personaaltreeninguid erajõusaalis läbi viia?

Erajõusaalis (kodujõusaalis) on erikokkuleppe ja -tasu korral võimalik personaaltreeninguid läbi viia.

 

Veel olulist

7x personaaltreeningute pakett kehtib 3 kuud. Selle aja jooksul kasutamata jäetud treeningkorrad kustuvad.

Kui tekib vajadus kokkulepitud treening tühistada, palun sellest võimalusel teada anda vähemalt 24h enne. Vastasel juhul kuulub broneering tasumisele. Pidev treeningutele mitteilmumine võib viia koostöö lõpetamiseni.

Jätan endale õiguse valida klientuuri.