Kus ma tegutsen

Personaaltreeningud

Töötan personaaltreenerina Tallinnas, põhiliselt kesklinna MyFitnessites: Postimaja, Viru, Balti Jaama Turg ja Rävala. Samuti annan personaaltreeninguid Raasiku spordihoones.

Kokkuleppel on võimalik kohtuda erajõusaalis ja personaaltreeninguid läbi viia vabas õhus.

Loengud ja koolitused

Koolitusi ja loenguid olen ettevõttetele andmas käinud kõikjal üle Eesti ja isegi väljaspool.

MyFitnessite kontaktid leiate MyFitnessi kodulehelt: MyFitnessi koduleht

PErsonaaltreeningud konsap.ee

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saab broneerida personaaltreeningu?

Personaaltreeningu aeg ja koht tuleb kokku leppida minuga näiteks e-kirja teel. Töögraafik muutub nädalast nädalasse vastavalt klientide soovidele. Personaaltreeninguid ei saa broneerida spordiklubiga kokku leppides.

Kui kiiresti on võimalik personaaltreeningut broneerida?

Soovitan huvi avaldada esimesel võimalusel. Kui mul kohe vabu aegu pakkuda pole, siis saan ikkagi Teie sooviga arvestada. Hea oleks soovist teada anda vähemalt nädal ette.

Senikaua on Teil võimalus mõelda läbi oma soovid ja eesmärgid, pidada vajadusel toitumispäevikut ning edastada mulle päevad ja ajavahemikud, mis Teile üldiselt personaaltreeninguteks sobivad.

Kuidas käib personaaltreeningute eest tasumine?

Personaaltreeningute eest tuleb MyFitnessites tasuda administraatorile enne treeningut. Seda saab teha sulas või kaardiga. Erikokkuleppel ka arvega. Personaaltreeningule tulles palun esitada mulle tasumist tõendav tšekk. MyFitnessi hinnakirja leiad: Teenused

Kui tihti peaks jõusaalis treenima?

Eesti Tervise Arengu Instituut soovitab üldise kehalise ja vaimse tervise huvides liigutada (jalutada) iga päev vähemalt 30 minutit. Südame-veresoonkonna ning hingamiselundite heaks oleks iga nädal vaja teha 150 minutit mõõduka koormusega aerooset trenni. Jõutrenni oleks nädalas hea teha 2-3 korda, millest rohkem keskmine inimene minu kogemusel ka trenni ei jõua.

Kui tihti peaks personaaltreeneriga koos treenima?

Vastavalt Teie vajadusele ja võimalustele. Üldiselt soovitan alguses kohtuda rohkem, näiteks 2x nädalas, et võimalikult kiiresti leida Teile sobiv lähenemine ja harjutused, mida saaksite hakata ka iseseisvalt tegema. Kui olete harjutuste tehnika ja trenniskäimise harjumuse omandanud, võime kohtuda ka harvem, näiteks 1-2x kuus.

Kui Teile meeldib, et personaaltreener jälgib pidevalt Teie treeningprotsessi, motiveerib ning muudab treeningkava vastavalt Teie enesetundele või jõusaali võimalustele, siis võime koos järjepidevalt treenida ka kõik Teie nädala trennikorrad.

Kas personaaltreeninguid on võimalik ka teistes MyFitnessites läbi viia?

Aeg-ajalt olen andnud trenne ka kaugemates klubides üle Tallinna, kui graafik seda võimaldab.  Üldiselt koondan trennid kesklinna klubidesse, sest kaugemale sõites kaotaksin sõidu peale mõne trenni aja.

Kas personaaltreeninguid on võimalik teistes spordiklubides läbi viia?

Igal spordiklubil on reeglina treeneritega kokkulepped seal tegutsemise osas. Vastava loata äritegevus klubides on üldjuhul keelatud. Kui juhtub, et mu graafik seda võimaldab ja võõrustav spordiklubi lubab, on see mõeldav. Üldiselt saan trenniaegu tõenäolisemalt pakkuda harjumuspärastes spordiklubides.

Veel olulist

Seitsme korra personaaltreeningute pakett kehtib 90 päeva alates ostukuupäevast.

Kui tekib vajadus kokkulepitud treening tühistada, palun sellest võimalusel teada anda vähemalt 24h enne. Vastasel juhul kuulub broneering tasumisele. Pidev treeningutele mitteilmumine võib viia koostöö lõpetamiseni. MyFitnessi personaaltreeningute broneerimisreeglid.