Minust

Minu nimi on Kristjan-Johannes Konsap ja olen personaaltreener Tallinnas, MyFitnessis. Olen töötanud personaaltreenerina Tallinnas ja Tartus juba üle 12 aasta ning selle aja jooksul aidanud sadu (kui mitte tuhandeid) inimesi. Viimased 7 aastat olen olnud personaaltreener peamiselt Tallinna kesklinna MyFitnessi klubides – MyFitness Postimaja, MyFitness Rävala, MyFitness Balti Jaama Turg.

Ise olen jõusaalis treeninud üle 17 aasta. Olen võistelnud 14 kulturismi- ja fitnessvõistlusel ning kaks korda ka jõutõstmises. Parimad tulemused on Eesti meister ja karikavõitja, Tallinna absoluutne meister kulturismis ning Euroopa meistrivõistluste 8. koht.

Kulturismitausta tõttu olen ekspert kaalulangetamises (rasvapõletuses) ja lihase kasvatamises, kuid sa ei pea kartma, et treenin ainult tippsportlasi või et minu personaaltreeningutes muskel liiga suureks läheb. Personaaltreenerina lähtun treeningute ülesehitusel sinu soovidest. 90% personaaltreeningutes käijatest on tavalised harrastajad ja tervisesportlased, kes soovivad langetada kaalu, olla tervemad ja tugevamad ehk enda parim versioon. Personaaltreeningutele lisaks aitan ka treening- ja toitumiskavade koostamise ning toitumisnõustamisega.

Personaaltreener Kristjan-Johannes Konsap

Treenerilitsentsi omandasin juba 2010. aastal. Lisaks olen läbinud kümneid täiendkoolitusi verenäitajate analüüsimisest ja vigastuste ennetamisest spordipsühholoogiani. 2016. aastal olin ühe, kolme ja kuue kuu arvestuses mitte ainult parim personaaltreener Tallinnas, vaid kõikide Eesti MyFitnessite arvestuses. Läbi aastate olen toitumise ja treeningu osas omakorda koolitanud sadu harrastajaid ja treenereid.

17+ aastat kogemust jõusaalitreeningutega

12+ aastat kogemust personaaltreenerina

5500+ läbi viidud personaaltreeningut

MyFitnessi TOP12 personaaltreener Eestis

Enda tugevuseks personaaltreenerina pean teoreetiliste teadmiste ühendamist oma pikaajalise kogemusega. Kliendid kiidavad ka mu huumorimeelt ja vaba suhtlemist. Personaaltreeningutes kasutan vastavalt vajadusele kõiki vahendeid, mida jõusaal pakub: trenažöörid, hantlid, kangid, TRX, keharaskusega harjutused, topispallid, kummilindid jne. Minu jaoks on parim osa personaaltreeneri tööst võimalus kohata erinevaid huvitavaid inimesi ning aidata neil oma eesmärke saavutada. Spordiga tegelemise eesmärk ei pea olema ainult sikspäkk või suur biitseps. Mind rõõmustab, kui paraneb nii kliendi enesetunne kui ka tervis. Inimene on loodud liikuma.

Võta minuga ühendust või vaata valmis treeningkavasid minu e-poest.

personaaltreener_treeningkava

Mina meedias