Minust

Minu nimi on Kristjan-Johannes Konsap ja olen personaaltreener Tallinnas, MyFitnessis. Personaaltreenerina alustasin tööd juba rohkem kui 11 aastat tagasi ning olen selle aja jooksul aidanud sadu (kui mitte tuhandeid) inimesi. Ise olen jõusaalis treeninud üle 17 aasta. Olen võistlenud 14 kulturismi- ja fitnessvõistlusel ning kaks korda ka jõutõstmises. Olen tulnud Eesti noorte meistriks ja karikavõitjaks ning Tallinna absoluutseks meistriks kulturismis.

Kulturismitausta tõttu olen ekspert kaalulangetamises (rasvapõletuses) ja lihase kasvatamises, kuid sa ei pea kartma, et treenin ainult tippsportlasi või et minu personaaltreeningutes muskel liiga suureks läheb. Personaaltreenerina lähtun treeningute ülesehitusel sinu soovidest. 90% personaaltreeningutes käijatest on tavalised harrastajad ja tervisesportlased, kes soovivad kaalu langetada ning olla tervemad ja tugevamad. Personaaltreeningutele lisaks aitan ka treening- ja toitumiskavade koostamise ning toitumisnõustamisega.

Personaaltreener Kristjan-Johannes Konsap

Treenerilitsentsi omandasin juba 2010. aastal. Lisaks olen läbinud kümneid täiendkoolitusi verenäitajate analüüsimisest ja vigastuste ennetamisest spordipsühholoogiani. 2016. aastal olin ühe, kolme ja kuue kuu arvestuses mitte ainult parim personaaltreener Tallinnas, vaid kõikide Eesti MyFitnessite arvestuses. Läbi aastate olen toitumise ja treeningu osas omakorda koolitanud sadu harrastajaid ja treenereid.

15+ aastat kogemust jõusaalitreeningutega

10+ aastat kogemust personaaltreenerina

4500+ läbi viidud personaaltreeningut

MyFitnessi TOP12 personaaltreener Eestis

Enda tugevuseks personaaltreenerina pean teoreetiliste teadmiste ühendamist oma pikaajalise kogemusega. Kliendid kiidavad ka mu huumorimeelt ja vaba suhtlemist. Personaaltreeningutes kasutan vastavalt vajadusele kõiki vahendeid, mida jõusaal pakub: trenažöörid, hantlid, kangid, TRX, keharaskusega harjutused, topispallid, kummilindid jne. Personaaltreeneri töö juures meeldib mulle võimalus inimesi aidata ja kohata erinevaid huvitavaid inimesi. Spordiga tegelemise eesmärk ei pea olema ainult sikspäkk või suur biitseps. Mind rõõmustab, kui paraneb nii kliendi enesetunne kui ka tervis. Inimene on loodud liikuma.

Võta minuga ühendust või vaata valmis treeningkavasid minu e-poest.

PErsonaaltreener treeningkava

Mina meedias