Minust

Jõutreeninguid üle 19 aasta

Regulaarsete jõutreeningutega alustasin 2004. aastal, 15 aastasena. Esimese aasta treenisin kodus, misjärel viisid gümnaasiumiõpingud mind Tallinna elama.

See võimaldas liituda legendaarse spordiklubiga Reval-Sport ning seal tegutseva noorte tulevikukulturistide treeningrühmaga, mida juhendas Ott Kiivikas.

Ott pani plaani paika ja suunas mind esimest korda kulturismis võistlema 2006. aasta kevadel. Noorte klassis võistlesin neli hooaega järjest ning tulin ka Eesti meistriks ja karikavõitjaks.

Personaaltreener Kristjan-Johannes Konsap

Personaaltreener aastast 2010

Pärast 6 aastat jõutreeninguid ning mitmeid kulturismivõistluseid hakkasid inimesed mult nõu ja juhendamist küsima.

Seetõttu tekkis mõte ka ametlikult treenerilitsents omandada ning 2010. aastal see teoks saigi. Alustasin klientide treenimist erinevates spordiklubides Tartus, kus ülikooliõpingute ajal elasin.

Pärast Tallinnasse naasmist jätkasin enda treeninguid ja klientide treenimist Sparta Spordiklubis. Seal lõin ka esimest korda oma treeninggrupi tulevastele sportlastele, kes soovisid kulturismis ja fitnessis võistelda.

Personaaltreening

Personaaltreener MyFitnessis

2015. aastaks oli personaaltreeningute populaarsus Eestis tõusuteel, mis võimaldas mul sellele täiskohaga keskenduda. Sama aasta kevadel liitusingi MyFitnessi personaaltreenerite ridadega Tallinnas.

Kliendid võtsid mind soojalt vastu ja juba 2016. aasta alguseks olin MyFitnessi kõige populaarsem treener Eestis.

Usun, et peale laialdaste teadmiste ja kogemuste aitas sellele kaasa ka mu sõbralik olek, huumor ja võime näha maailma läbi kliendi silmade.

personaaltreening

Personaaltreeningud

Personaaltreeningute ülesehitusel lähtun Sinu soovidest ja vajadustest.

Trennis kasutan vastavalt vajadusele kõiki vahendeid, mida jõusaal pakub: trenažöörid, hantlid, kangid, TRX, keharaskusega harjutused, topispallid, kummilindid jne.

Minu jaoks on parim osa personaaltreeneri tööst võimalus kohata erinevaid huvitavaid inimesi ning aidata neil oma eesmärke saavutada.

Spordiga tegelemise eesmärk ei pea olema ainult sikspäkk või suur biitseps. Mind rõõmustab, kui paraneb nii kliendi enesetunne kui ka tervis. Inimene on loodud liikuma.

Võta minuga ühendust või soeta videoõpetustega treeningkava minu e-poest.

Valik minu klientide tulemusi