Minust

Minu nimi on Kristjan-Johannes Konsap ja olen personaaltreener Tallinnas, MyFitnessis. Olen töötanud personaaltreenerina Tallinnas ja Tartus juba üle 13 aasta ning selle aja jooksul aidanud sadu (kui mitte tuhandeid) personaaltreeningu kliente.

Lisaks teadmistele on mul ka tugev praktiline kogemus. Ise olen jõusaalis treeninud üle 18 aasta ja selle jooksul võistelnud 14 kulturismi- ja fitnessvõistlusel ning kaks korda ka jõutõstmises. Parimad tulemused on Eesti meister ja karikavõitja, Tallinna absoluutne meister kulturismis ning Euroopa meistrivõistluste 8. koht.

MyFitnessi personaaltreener Tallinnas Konsap

Personaaltreener aastast 2010

Treenerilitsentsi omandasin juba 2010. aastal. Lisaks olen läbinud kümneid täiendkoolitusi verenäitajate analüüsimisest ja vigastuste ennetamisest spordipsühholoogiani.

Enda tugevuseks personaaltreenerina pean teoreetiliste teadmiste ühendamist oma pikaajalise kogemusega. Kliendid kiidavad ka mu huumorimeelt ja vaba suhtlusoskust.

18+ aastat kogemust jõusaalitreeningutega

13+ aastat kogemust personaaltreenerina

6000+ läbi viidud personaaltreeningut

Personaaltreeningutes kasutan vastavalt vajadusele kõiki vahendeid, mida jõusaal pakub: trenažöörid, hantlid, kangid, TRX, keharaskusega harjutused, topispallid, kummilindid jne.

Minu jaoks on parim osa personaaltreeneri tööst võimalus kohata erinevaid huvitavaid inimesi ning aidata neil oma eesmärke saavutada. Spordiga tegelemise eesmärk ei pea olema ainult sikspäkk või suur biitseps. Mind rõõmustab, kui paraneb nii kliendi enesetunne kui ka tervis. Inimene on loodud liikuma.

Võta minuga ühendust või vaata valmis treeningkavasid minu e-poest.

MyFitnessi personaaltreener Tallinna kesklinnas

Tallinna MyFitnessites alustasin personaaltreenerina töötamist 2015. aastal. Minust sai kiiresti üks populaarseimaid personaaltreenereid, ning juba 2016. aasta alguseks olin ühe, kolme ja kuue kuu arvestuses mitte ainult MyFitnessi parim personaaltreener Tallinnas, vaid kogu Eestis.
Põhiliselt annan trenne Tallinna kesklinna MyFitnessi klubides — MyFitness Postimaja, MyFitness Rävala, MyFitness Balti Jaama Turg.

Eratreener Tallinnas

Lisaks MyFitnessile annan Tallinnas kokkuleppel personaaltreeninguid ka erajõusaalides eraisikutele ja ettevõtete töötajatele. Huvi korral kirjuta mulle!

Millega saan aidata

Kulturismitausta tõttu olen ekspert kaalulangetamises (rasvapõletuses) ja lihase kasvatamises, kuid sa ei pea kartma, et treenin ainult tippsportlasi või et minu personaaltreeningutes muskel liiga suureks läheb.

Personaaltreenerina lähtun treeningute ülesehitusel sinu soovidest. 90% personaaltreeningutes käijatest on tavalised harrastajad ja tervisesportlased, kes soovivad langetada kaalu, olla tervemad ja tugevamad ehk enda parim versioon.

Lisaks personaaltreeningutele aitan ka treening- ja toitumiskavade koostamise ning toitumisnõustamisega.

MyFitnessi personaaltreener Tallinnas

Minu klientide tulemused

Mina meedias