Nimi (kohustuslik)

  Email (kohustuslik)

  Sugu

  Millist abi soovid?
  toitumiskavatreeningkavapersonaaltreening

  Kus sooviksid kohtuda?
  MyFitness PostimajaMyFitness ViruMyFitness RävalaMyFitness Balti Jaama TurgMuu

  Mida ootad meie koostööst?

  Personaaltreener ja toitumisnõustaja
  Jõua tulemusteni, mida tegelikult väärid!
  Kirjuta mulle

  Jõusaali treeningkava koos õpetustega

  Kuna mu viimane postitus, kus tutvustasin kolme jõusaali treeningkava, oli nii populaarne, siis otsustasin siia veel ühe jõusaali kava lisada. Kui eelmises postituses olnud kavad olid pigem keerulised, siis see jõusaali kava on keskmisele harrastajale, kes treenib 2-3x nädalas. Samuti võiks sellist treeningkava teha inimene, kes pole enne jõusaalis käinud või kes alustab uuesti pärast pausi.

  (more…)

  Personaaltreeneri tööst

  Kuulsin, et kuigi jõusaalid on koroona ajal poole aastast suletud, on sel ja eelmisel aastal nõudluse tõttu isegi rohkem personaaltreeneri koolitusi korraldatud – väga huvitav! Personaaltreeneri tööd olen osaliselt või täiskohaga teinud juba 11 aastat. Viimased 2,5 aastat olen lisaks ka kontoritööd teinud ja tänu sellele oskan nüüd neid kahte võrrelda. Tuleb tõdeda, et personaaltreeneri töö on vist tõesti keskmisest eksootilisem amet.

  Räägin siinkohal treeneritöö osadest, mis mulle ja loodetavasti ka teile huvi pakuvad, mis uutele alustavatele treeneritele kasuks võivad tulla ja üritan vastata ka küsimustele, mida te mult küsinud olete.

  (more…)

  KAS DETOX AITAB? VASTAB TEADLANE!

  Kuna uuel aastal otsivad inimesed ikka kiireid mooduseid, kuidas vormi saada, võtsin ühendust Eesti Toksikoloogia Seltsiga, et küsida teadlastelt, kas detoxil/mürkide väljutamisel/organismi puhastamisel on mingit mõtet?

   

  (more…)


  Milline võiks olla kodune jõusaal?

  Kuigi piirangud ei kesta igavesti, on kindlasti mõned teist hakanud mõtlema, et ka kodus võiks olla mõned treeningvahendid, millega häda korral trenni tehtud saaks.

  Peale selle, et treenerina oskan öelda, milliseid harjutusi peaks tegema ja mis vahendiga neid teha saab, olen üpris hästi kursis ka Eesti jõusaalivahendite turuga. Mitu aastat oli mul maal oma kodune jõusaal ja enne kui selle ehitamiseni jõudsin, unistasin sellest aastaid ning uurisin pakkujaid, et leida minimaalse raha eest võimalikult head vahendid. Olen nõustanud ka paari eraklienti koduse jõusaali loomisel ja paari asutust, kes on endale “jõuruumi” soovinud.

  Selles postituses annan mõned tasuta soovitused, milline on minu arust ideaalne kodujõusaal ja mida tasuks vahendite valimisel silmas pidada.

  (more…)


  3 jõusaali treeningkava, mida soovitan

  16 aasta treeningute jooksul on mõni treeningkava andnud eriti märgatavaid tulemusi. Kuna hakkasin üle pika aja üht jõukava tegema, siis mõtlesin teiega jagada 3 parimat jõukava, mis mulle häid tulemusi on andnud.

  (more…)

  Miks ma ei soovita süüa muna ja peekonit ehk toitumisest

  Tervitus, sõbrad!

  Aeg-ajalt jääb sotsiaalmeediast silma mõni inimene, kes demonstreerib oma tervislikku toidulauda.

  Hommikusöögiks avokaado-peekon-muna. Vahepalaks juurikad. Kõik tundub ilus. Siis aga järgneb 2 nädalat rämpstoidu õgimist.

  (more…)


  Kuidas pärast karantiinipausi uuesti treenima hakata ja muud korduma kippuvad küsimused

  Tervitus!

  Peagi saab juba 3 nädalat taas personaaltrenne antud. Tuleb tunnistada, et pärast sunnitud pausi teen seda tööd täitsa uue innuga. Samuti on enda trennideks rohkem motivatsiooni, hoolimata 15 jõusaalis veedetud aastast.

  Tänu uuele algusele jäid ka paremini meelde küsimused, mis trenni tulnud inimesi vaevasid. Seetõttu otsustasin esimest korda selle blogi ajaloos sellise korduma kippuvate küsimuste postituse teha.

  (more…)


  5 põhjust, miks Sa pole õnnelik…

  Tänasesse vihmasesse päeva sobib rääkida natukene vaimsest tervisest. Kas te tunnete, et ilm mõjutab enesetunnet? Mina tunnen küll.

  Alustan klassikalise clickbait pealkirjaga, sest on tõestatud, et see töötab. Põhjused, miks see töötab, leiame samuti inimpsühholoogiast, aga tarbijapsühholoogia turunduses jätan mõneks järgmiseks korraks. Täna jagaksin teiega mõnda nopet loetud artiklitest, raamatutest ja vestlustest tuttavate psühholoogidega.

  Üks mu sõber ütles, et ta pigem elaks ühe jalata, kui et vaimsete probleemidega. See paneb ehk asjad perspektiivi. Üks mu sõber hüppas armastuse pärast rongi ette. Ta võttis liiga südamesse teiste arvamust ja seda, et vanematel sõpradel on kaaslased, samas kui tema pole veel naisega olnud. Ajateenistuses lasi üks noormees meie koridorist endale kuuli pähe. Tema koljutükkide tekitatud augud ripplaes on siiani näha.

  Usun, et me kõik oleme ühel või teisel viisil vaimse tervisega kokku puutunud ja sellest on oluline rääkida.

  (more…)


  Eesti kulturistide telgitagustest…

  … on 2007. aastal fitnessportaalis ilmunud artikkel, mis rääkis kulturismis valitsevast õelusest, tagarääkimisest ja eneseupitamisest. Ilmus ka II osa, kuid see ületas hea maitse piiri ja võeti tundidega maha.

  (more…)


  Võistlushooaja kokkuvõte

  “It´s been 7 hours and 70 days, since you took your love away”, parafraseerides Sinead O’Connori kuulsaks lauldud hitti.

  Kuigi viimasest võistlusest -Euroopa meistrivõistlustest kulturismis- on möödas üle 2 kuu, pole ma võistlushooaja kohta ühtegi ammendavat postitust teinud.  Arvan, et peaks, siis saaks eluga edasi minna. Mõtlesin täna hommikul, kuidas seda teha nii, et inimesed suudaks samastuda. Avastasin, et palju paralleele saab tõmmata lahkuminekuga. Kuuled küll, et suhe nõuab tööd, aga mõnikord lihtsalt ei saa asja. Pinguta, palju pingutad.

  (more…)