Teenused

Personaaltreening

Personaaltreening on individuaalne lähenemine kliendi vajadustele ja soovidele. Iga inimene on erinev. Erinevad taust, treenitus, eesmärk ja eelistused treeningu osas, muidugi ka pikkus, kehakaal, liigeste liikuvus, jäsemete pikkus ja muud kehalised näitajad. Mõnele inimesele meeldib rahulik, teisele intensiivsem trenn. Mõni eelistab trenažööre, teine oma keharaskusega treenimist jne.

Muidugi on oluline ka personaaltreeneri roll distsiplineerija, motivaatori ja progressi jälgijana. Personaaltreener saab aidata trenne muuta vaheldusrikkamaks ja muuta treeningplaani, kui kliendi päevakava või enesetunne seda vajab.

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustamine on samuti individuaalne lähenemine kliendi toitumisharjumuste parandamiseks. Mõnele inimesele sobib kui treener annab ette kindla toitumiskava, mida rangelt jälgida. Enamikule on siiski jätkusuutlikum lahendus, kui aluseks võetakse kliendi praegused toitumisharjumused ja neid vajalikus suunas korrigeeritakse. Toitumisnõustamise käigus annan soovitusi vastavalt inimese taustale – kui klient pole kunagi toitumist jälginud, alustame lihtsamatest soovitustest. Kui klient juba orienteerub tervisliku toitumise maailmas, võin anda täpsemad kalorite ja toitainete koguste soovitused.

Treeningkava koostamine

Treeningkava

Hea söögi tegemiseks on peale koostisosade vajalik teada ka nende kogust, lisamise järjekorda ja töötlemise viisi. 20 minutit 200 kraadises ahjus ei anna sama tulemust kui 10 minutit 400 kraadi juures.

Samamoodi on ka hea tulemuse saavutamisega trennis. Ei piisa ainult teadmisest, mis harjutus millist lihast koormab. Vajalik on treeningkava loogiline ülesehitus – eesmärki toetav harjutuste valik, järjekord ja hulk. Koormuse jätkusuutlik suurendamine ja varieerimine, treeningute sagedus jne. Vähemalt 7x personaaltreeningute paketi võtjale on esmane treeningkava hinna sees.

Soeta treeningkava kiiresti ja lihtsalt minu e-poest.

Jõusaali treeningkava koostamine

Toitumiskava

Spordis rõhutatakse, et soovitud vormi saavutamisel on treening ja toitumine mõlemad 50% tähtsusega. Ainult poole panusega on raske ideaalset tulemust saavutada. Tervislik toitumine pole ainult sikspäki või biitsepsi saamiseks. Normaalne söömine aitab hoida tervise tugevana, enesetunde hea, töövõime ja energiataseme kõrgel.

Tervislik toitumine ei tähenda nälgimist. Süüa tuleb “õigeid asju, õiges koguses, õigel ajal”. Loe ka: Toitumiskava – milline on parim?

Treeningkavad

Küsi ka:

  • personaaltreeningud kahele, personaaltreeningud väiksele grupile
  • toitumis- ja treeningnõustamine (ka interneti või telefoni teel)
  • koolitused, loengud ja sportlike ürituste korraldamine ettevõtetele
  • nõustamine erajõusaali loomiseks

MyFitnessi hinnakiri:

  • Personaaltreening 1x 55€
  • Personaaltreening 3x 150€
  • Personaaltreening 7x 333€
  • Trenni- ja toitumisnõustamine 55€
  • Personaaltreening 1x sõbraga 72€

MyFitnessi mitteliikmele lisandub iga korra kohta sissepääs 6,5 eurot. Teenuste eest saad tasuda MyFitnessi administraatori juures enne treeningut. Tasumist tõendav tšekk too palun mulle.