Nimi (kohustuslik)

Email (kohustuslik)

Sugu

Millist abi soovid?
toitumiskavatreeningkavapersonaaltreening

Kus sooviksid kohtuda?
MyFitness PostimajaMyFitness ViruMyFitness RävalaMyFitness Balti Jaama TurgMuu

Mida ootad meie koostööst?

Personaaltreener ja toitumisnõustaja
Jõua tulemusteni, mida tegelikult väärid!
Kirjuta mulle

KAS DETOX AITAB? VASTAB TEADLANE!

Kuna uuel aastal otsivad inimesed ikka kiireid mooduseid, kuidas vormi saada, võtsin ühendust Eesti Toksikoloogia Seltsiga, et küsida teadlastelt, kas detoxil/mürkide väljutamisel/organismi puhastamisel on mingit mõtet?

 

(more…)


Milline võiks olla kodune jõusaal?

Kuigi piirangud ei kesta igavesti, on kindlasti mõned teist hakanud mõtlema, et ka kodus võiks olla mõned treeningvahendid, millega häda korral trenni tehtud saaks.

Peale selle, et treenerina oskan öelda, milliseid harjutusi peaks tegema ja mis vahendiga neid teha saab, olen üpris hästi kursis ka Eesti jõusaalivahendite turuga. Mitu aastat oli mul maal oma kodune jõusaal ja enne kui selle ehitamiseni jõudsin, unistasin sellest aastaid ning uurisin pakkujaid, et leida minimaalse raha eest võimalikult head vahendid. Olen nõustanud ka paari eraklienti koduse jõusaali loomisel ja paari asutust, kes on endale “jõuruumi” soovinud.

Selles postituses annan mõned tasuta soovitused, milline on minu arust ideaalne kodujõusaal ja mida tasuks vahendite valimisel silmas pidada.

(more…)


3 treeningkava, mida soovitan

Kuna hakkasin üle pika aja üht jõukava tegema, siis mõtlesin teiega jagada 3 parimat jõukava, mis mulle 16 aasta treeningute jooksul häid tulemusi on andnud.

(more…)


Miks ma ei soovita süüa muna ja peekonit ehk toitumisest

Tervitus, sõbrad!

Aeg-ajalt jääb sotsiaalmeediast silma mõni inimene, kes demonstreerib oma tervislikku toidulauda.

Hommikusöögiks avokaado-peekon-muna. Vahepalaks juurikad. Kõik tundub ilus. Siis aga järgneb 2 nädalat rämpstoidu õgimist.

(more…)


Kuidas pärast karantiinipausi uuesti treenima hakata ja muud korduma kippuvad küsimused

Tervitus!

Peagi saab juba 3 nädalat taas personaaltrenne antud. Tuleb tunnistada, et pärast sunnitud pausi teen seda tööd täitsa uue innuga. Samuti on enda trennideks rohkem motivatsiooni, hoolimata 15 jõusaalis veedetud aastast.

Tänu uuele algusele jäid ka paremini meelde küsimused, mis trenni tulnud inimesi vaevasid. Seetõttu otsustasin esimest korda selle blogi ajaloos sellise korduma kippuvate küsimuste postituse teha.

(more…)


Karantiiniaja update

Tervitus, sõbrad!

 

Nagu karta oli, siis järjepidevat blogijat must enam ei saa. Arhiivis on 3 mustandit, aga avalikustamiseni pole jõudnud. Palju on ka mu elus suvega võrreldes muutunud, uued eesmärgid ja teine elukorraldus. Korraks mõtlesin lausa instagrami ära kustutada!

(more…)


5 põhjust, miks Sa pole õnnelik…

Tänasesse vihmasesse päeva sobib rääkida natukene vaimsest tervisest. Kas te tunnete, et ilm mõjutab enesetunnet? Mina tunnen küll.

Alustan klassikalise clickbait pealkirjaga, sest on tõestatud, et see töötab. Põhjused, miks see töötab, leiame samuti inimpsühholoogiast, aga tarbijapsühholoogia turunduses jätan mõneks järgmiseks korraks. Täna jagaksin teiega mõnda nopet loetud artiklitest, raamatutest ja vestlustest tuttavate psühholoogidega.

Üks mu sõber ütles, et ta pigem elaks ühe jalata, kui et vaimsete probleemidega. See paneb ehk asjad perspektiivi. Üks mu sõber hüppas armastuse pärast rongi ette. Ta võttis liiga südamesse teiste arvamust ja seda, et vanematel sõpradel on kaaslased, samas kui tema pole veel naisega olnud. Ajateenistuses lasi üks noormees meie koridorist endale kuuli pähe. Tema koljutükkide tekitatud augud ripplaes on siiani näha.

Usun, et me kõik oleme ühel või teisel viisil vaimse tervisega kokku puutunud ja sellest on oluline rääkida.

(more…)


Eesti kulturistide telgitagustest…

… on 2007. aastal fitnessportaalis ilmunud artikkel, mis rääkis kulturismis valitsevast õelusest, tagarääkimisest ja eneseupitamisest. Ilmus ka II osa, kuid see ületas hea maitse piiri ja võeti tundidega maha.

(more…)


Võistlushooaja kokkuvõte

“It´s been 7 hours and 70 days, since you took your love away”, parafraseerides Sinead O’Connori kuulsaks lauldud hitti.

Kuigi viimasest võistlusest -Euroopa meistrivõistlustest kulturismis- on möödas üle 2 kuu, pole ma võistlushooaja kohta ühtegi ammendavat postitust teinud.  Arvan, et peaks, siis saaks eluga edasi minna. Mõtlesin täna hommikul, kuidas seda teha nii, et inimesed suudaks samastuda. Avastasin, et palju paralleele saab tõmmata lahkuminekuga. Kuuled küll, et suhe nõuab tööd, aga mõnikord lihtsalt ei saa asja. Pinguta, palju pingutad.

(more…)


Trennivideo

Andekas Eesti noor videograaf Karl Markus Antson (kes monteeris ka mu dokumentaalfilmi) jäädvustas 1 nädal enne Eesti karikavõistluseid mu vormi videolindile.

Hea lastelastele kunagi näidata. 🙂

(more…)