Nimi (kohustuslik)

Email (kohustuslik)

Sugu

Millist abi soovid?
toitumiskavatreeningkavapersonaaltreening

Kus sooviksid kohtuda?
MyFitness PostimajaMyFitness ViruMyFitness SolarisKoduklubiMuu

Mida ootad meie koostööst?

Personaaltreener ja toitumisnõustaja
Jõua tulemusteni, mida tegelikult väärid!
Kirjuta mulle

Eesti kulturistide telgitagustest…

… on 2007. aastal fitnessportaalis ilmunud artikkel, mis rääkis kulturismis valitsevast õelusest, tagarääkimisest ja eneseupitamisest. Ilmus ka II osa, kuid see ületas hea maitse piiri ja võeti tundidega maha.

(more…)


Võistlushooaja kokkuvõte

“It´s been 7 hours and 70 days, since you took your love away”, parafraseerides Sinead O’Connori kuulsaks lauldud hitti.

Kuigi viimasest võistlusest -Euroopa meistrivõistlustest kulturismis- on möödas üle 2 kuu, pole ma võistlushooaja kohta ühtegi ammendavat postitust teinud.  Arvan, et peaks, siis saaks eluga edasi minna. Mõtlesin täna hommikul, kuidas seda teha nii, et inimesed suudaks samastuda. Avastasin, et palju paralleele saab tõmmata lahkuminekuga. Kuuled küll, et suhe nõuab tööd, aga mõnikord lihtsalt ei saa asja. Pinguta, palju pingutad.

(more…)


Trennivideo

Andekas Eesti noor videograaf Karl Markus Antson (kes monteeris ka mu dokumentaalfilmi) jäädvustas 1 nädal enne Eesti karikavõistluseid mu vormi videolindile.

Hea lastelastele kunagi näidata. 🙂

(more…)


Kus ma olen olnud ja mis edasi saab

Kuidas mul läheb? Kuidas võistlustega rahule jäin? Millal uuesti võistlen? Kas personaaltrenne ikka veel annan? Mida ma arvan ühest või teisest influencerist? Mis on elu mõte?

Nende ja paljude teiste küsimusteni jõuame aegamööda. Loodetavasti. Igatahes on mul hea meel avaldada esimene blogipostitus üle pika aja. Jah, olen ka varem bloginud ja väga edukalt. Minu teema Fitness.ee foorumis on endiselt kõigi aegade neljas loetavuselt. Ületatud sai ka miljoni vaatamise piir.

 

(more…)